Fratelli Bosio RACE 520 Stage II opět skladem!
4 července, 2017
POZOR, NOVÁ ADRESA
14 července, 2017
Po roce se opět v Mladé Boleslavi konala jedna z nejprestižnějších domácích rallye soutěží - 44. podnik Rally Bohemia, která je součástí sedmidílného seriálu Mistrovství České republiky v rallye. Naši reprezentanti Miroslav Šenk a Marek Hora závodili s vozem ŠKODA Fabia RS TDI (Šenk Motorsport/DIESELPOWER) ve třídě 11 se startovním číslem 62. Po jedenácti odjetých rychlostních zkouškách vybojovali první a absolutně 34 místo ze 79 přihlášených posádek.
"Z Rally Bohemia 2017 jsme si letos přivezli pohár za 1.místo ve třídě 11. Celkově jsme se umístili na krásném 34. místě absolutního pořadí a v hodnocení dvoukolek jsme skončili na 12tém místě. Na první páteční sekci, kde se střídal déšť se sluncem, mlha, vytahané bahno a potoky vody, se nám na 3RZ podařilo dojet Opel Adam pilotovaný Michalem Babičkou. On o nás vůbec nevěděl a jeli jsme za ním cca 3km, do té doby, než se nám díky teplé vodě odletující z jeho vozu totálně zamlžilo přední okno. Tuto RZ jsme nakonec nějak dojeli, ale ztráta byla více něž minutu na prvního. Do druhé sekce sobotní etapy jsme zvolili správné pneu a všechny RZ jsme s velkým náskokem vyhráli. Do nedělní etapy jsme nastupovali jako vedoucí posádka tř.11 a to se nám podařilo udržet i v neděli, kdy jsme vyhráli 4 RZ ze 6, a ty 2 poslední nevyhrané byly jenom díky ohnutému ramenu. Děkujeme všem fanouškům za podporu a na XLVII. Barum Czech Rally Zlín 2017 se pokusíme zopakovat tento krásný výsledek."  Šenk Motorsport