MÁME OTEVŘENO – PROVOZ NEPŘERUŠEN.

STAGEii764
PRODLOUŽENO! SLEVA 25%! Stage II 764 pro 1.9 TDI 66, 81 kW
Březen 12, 2020
kodiaq_HDR_WEBxxxx kopie

Vážení zákazníci,

z důvodu právě probíhající celosvětové epidemie koronaviru jsme byli nuceni zavést několik nutných opatření pro minimalizaci rizika šíření viru.

Prodej výrobků nadále funguje prostřednictvím našeho e-shopu. Počínaje dnešním dnem však rušíme osobní odběry. Rádi Vám veškeré objednávky odešleme prostřednictvím DPD. V nejnutnějších případech bude zboží předáváno mimo kancelářské prostory. SW úpravu řídící jednotky motoru si stále můžete vybrat v našem katalogu, nebo je možné ji realizovat i bez osobní návštěvy – pomocí iFlash. Osobní flasher iFlash Vám umožní nahrát úpravu firmy DIESELPOWER do řídící jednotky Vašeho vozu. Více se dočtete o iFlash zde.

Náš autoservis a dieselservis je také v provozu, ale s následujícími omezeními:
– Zákazníkům není umožňěno vstoupit do kanceláře, ani dílen a předání vozu se realizuje na parkovišti před dílnami (areál ČVUT v Praze Dejvicích)
– Po předání vozu provádíme preventivní dezinfekci UV zářením (potom je možné na voze začít pracovat)
– Před odevzdáním vozu zákazníkovi provádíme opět preventivní dezinfekci shodným způsobem

Uděláme vše, abychom neomezili nasmlouvané termíny a zároveň neporušili žádné nařízení, které bude plně v souladu s aktuální situací. Všechny stávající i nové objednávky budou standardně vyřízeny. Zároveň prosíme, pokud se necítíte dobře, nebo máte teplotu, přeložte prosím termín na jindy.

Omlouváme se za tato omezení, ale slouží k ochraně zdraví jak Vás samotných, tak našich zaměstnanců.

Děkujeme za pochopení

Tým DIESELPOWER

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>